Comandă consultație gratis

Agent Paza

5000 Lei

Agent Paza

Compania AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de: Agent Paza.

Responsabilități:

- Asigură paza și securitatea companiei si a persoanelor;

- Înștiințarea superiorului despre neregulile depistate;

- Executarea sarcinilor plasate de superior

Cerințe:

- Cunoașterea limbii de stat și ruse;

- Experiența în domeniu constituiue un avantaj;

- Seriozitate, responsabilitate, disciplină;

- Vârsta preferabila - pina la 45 ani.

Beneficii:

- Pachet social garantat

- Condiţii favorabile de lucru

- Mediu de lucru plăcut, stabil, colectiv prietenos

Se oferă salariu  de la 5000 lei + bonusuri

Cv-urile cu poză le puteți trimite pe adresa - shr@agm.md, tel. 079015590.

Adresa noastra: mun. Chisinau, com.Truseni,str.Calea Iesilor 28/2

  • Program de lucru 8 ore pe zi
  • Zile lucrătoare 5/săptămînă
  • Locuri disponibile 10
  • Salariul minim 5000 Lei
  • country-flag Țara de destinație Moldova
  • Cazare Neasigurată de angajator
  • Transport Neasigurat de angajator
  • Alimentație Neasigurată de angajator
  • Durata contractului 3 luni

Bonusuri oferite angajatului

  • Asigurare medicală
  • Asigurare socială
  • Bonus la salariu pentru orele lucrate suplimentar programului

Atașează CV (Word, PDF)

Cerințe și despre angajator

  • Cerințe de calificare Personal calificat
  • Vârsta 20 - 45 ani
  • Gen Bărbați
  • Limba Română, Rusă
  • Pașaport MD
  • Profesie Pază și Securitate
  • Experiență 1-2 ani
  • Acte necesare Buletin de identitate, Diplomă de studii, Pașaport
  • Studii Medii
Angro Global Market

Compania Angro Global Market (AGM) a fost fondată la 16 aprilie 2003. Mulți ani după lansare, am activat pe piața din Moldova pe poziție de furnizor angro al produselor nealimentare și de larg consum, în prezent orientându-ne spre segmentul de retail.

Toate ofertele angajatorului