Comandă consultație gratis

Depozit (haine second hand)

15000 Lei

Cost program GRATUIT!!! Fără achitări din start sau rețineri din salariu!

CARACTERISTICI LOC DE MUNCĂ

În atribuțiile de serviciu va intra:

  • ambalarea și sortarea hainelor;
  • formarea comenzilor;
  • încărcarea/descărcarea pachetelor.

CANDIDATUL IDEAL

  • bărbați, femei, cupluri;
  • persoane respoinsabile, apte de muncă.

AVANTAJE

  • Durata contractului: 6 luni ;
  • Programul de lucru:  5 -6 zile pe săptămînă;
  • Slariul Nett este în mediu de 11-12 pln/oră (deja după impozitare);
  • Transport tur-retur asigurat de către angajator.

CONTACT

Persoanele interesate sunt invitate să APLICE la această ofertă de muncă, care ulterior vor fi contactate în cel mai apropiat timp posibil și invitate în oficiul nostru.

PLECARE URGENTĂ!

  • Program de lucru 10 ore pe zi
  • Zile lucrătoare LuniMarțiMiercuriJoiVineriSâmbătă
  • Locuri disponibile 20
  • Salariul minim 15000 Lei
  • country-flag Țara de destinație Polonia
  • Cazare Asigurată de angajator gratuit
  • Transport Asigurat de angajator gratuit
  • Alimentație Neasigurată de angajator
  • Durata contractului 6 luni cu posibilitate de prelungire automată a contractului de muncă.

Bonusuri oferite angajatului

  • Asigurare medicală
  • Asigurare socială
  • Bonus la salariu pentru orele lucrate suplimentar programului

Atașează CV (Word, PDF)

Cerințe și despre angajator

  • Cerințe de calificare Personal necalificat
  • Vârsta 20 - 50 ani
  • Gen Bărbați, Femei
  • Limba Română, Rusă
  • Pașaport MD
  • Profesie Diverse
  • Acte necesare Buletin de identitate, Pașaport
  • Studii Nu sunt necesare
Info Munca

Info Munca

Serviciile prestate de echipa noastră sunt sigure și transparente. Scopul InfoMunca nu constă doar în perfectarea procedurilor de obținere a vizei de muncă, ci în oferirea unui spectru întreg de servicii începînd cu plasarea ofertelor de muncă peste hotare (anunțurilor) până la susținere, consiliere și suport pentru lucrătorii care deja lucrează în străinatate și au trecut prin compania noastră.

Toate ofertele angajatorului