Comandă consultație gratis

Electricieni / Montatori panouri fotovoltaice

Societatea Franceza ACAMA-ENERGIES angajeaza:

Electricieni

Montatori panouri fotovoltaice

Montatori tigla metalica pe hangare agricole

Cerinte:

•ACTE ROMANESTI (OBLIGATORIU)

• studii medii absolvite;

• experienta in electricitate (avantaj);

• posibilitatea de a lucra la inaltime;

• limba franceza reprezinta un avantaj;

• persoana dinamica, motivata, responsabila, autonoma;

• permis de conducere - categoria B (avantaj).

Responsabilitati:

• realizarea lucrarilor respectand tehnologia propusa;

• executia lucrarilor conform planului;

• aptitudini in masurare si determinarea cantitatilor de materiale;

• abilitatea de a lucra in echipa.

Conditii si beneficii :

• salariul in dependenta de cunostinte; 1300E - 2000E

• contract pe termen lung (minim 6 luni);

• program full time (8H/zi);

• Contract de munca asigurare medicala/sociala, pensie, somaj…

  • Program de lucru 8 ore pe zi
  • Zile lucrătoare 5/săptămînă
  • Locuri disponibile 4
  • Salariul minim 1300 Euro
  • country-flag Țara de destinație Franța
  • Cazare Asigurată de angajator contra plată
  • Transport Asigurat de angajator gratuit
  • Alimentație Neasigurată de angajator
  • Durata contractului 3 luni cu posibilitate de prelungire automată a contractului de muncă.

Bonusuri oferite angajatului

  • Asigurare medicală
  • Bonus la salariu pentru orele lucrate suplimentar programului

Atașează CV (Word, PDF)

Cerințe și despre angajator

  • Cerințe de calificare Personal necalificat
  • Vârsta 21 - 45 ani
  • Gen Bărbați
  • Limba Franceză, Română
  • Pașaport RO
  • Permis de conducere B
  • Profesie Diverse
  • Acte necesare Pașaport, Permis de conducere
  • Studii Nu sunt necesare
ACAMA-ENERGIES

ACAMA-energies este o companie specializată în energii regenerabile ecologice provenite din elemente naturale. Mandatul său este de a distribui produse și servicii destinate conservării energiei și ecologiei mediului în sectoarele rezidențial, comercial, industrial și instituțional.

Toate ofertele angajatorului