Comandă consultație gratis

Gospodar

Responsabilități:
-Asigură siguranța echipamentului companiei, restaurarea și completarea acestuia;
-Oferă birourilor companiei mobilierul necesar, echipamentul, consumabilele și articolele de papetărie;
-Realizează inventarierea bunurilor încredințate;

 Cerințe:
- Educație specială secundară (instalator, electrician);
- Experiență de muncă de la 1 an în domeniul construcţiei şi mobilierului ,abilități de reparații;
- Cunoștințe PC;
- Prezența unui permis de conducere categoria B, mașină proprie;
- Deplasări în regiunile țării;
- Responsabil, executiv, punctual.

Beneficii:
-Salatiu motivant;
-Lucru într-o echipă tînără și ambițioasă;
-Reducere de angajat.
Ești interesat? Trimite CV-ul cu poză pe: rabota@darwin.md  , indicând în subiect postul vacant.

  • Program de lucru 8 ore pe zi
  • Zile lucrătoare LuniMarțiMiercuriJoiVineri
  • Locuri disponibile 1
  • country-flag Țara de destinație Moldova
  • Cazare Neasigurată de angajator
  • Transport Neasigurat de angajator
  • Alimentație Neasigurată de angajator
  • Durata contractului 24 luni

Bonusuri oferite angajatului

Atașează CV (Word, PDF)

Cerințe și despre angajator

  • Cerințe de calificare Personal calificat
  • Gen Bărbați, Femei
  • Limba Engleză, Română, Rusă
  • Pașaport MD
  • Profesie Diverse
  • Experiență 1
  • Acte necesare Buletin de identitate, Diplomă de studii
  • Studii Superioare
DARWIN

DARWIN

Ne-am lansat în martie, 2013, în Republica Moldova, pentru a colora piața de electronice cu emoție, stil și creativitate. Scopul nostru este să dăruim fiecărui client o experiență deosebită în lumea digitală. Îl ajutăm să aleagă dispozitivul perfect pentru el, facem TEST DRIVE-uri și explicăm fără propoziții subordonate.

Toate ofertele angajatorului