Comandă consultație gratis

Hamal (Sapte Spice)

5000 Lei

Cerințe față de candidați:
- Capacitate de a munci, rezistență, condiție fizică bună;
- Responsabilitate, punctualitate, seriozitate, dorință de a lucra.

Responsabilități principale:
- Încărcarea și descărcarea mărfurilor la depozit;
- Organizarea depozitului (gruparea articolelor, asigurarea curățeniei, ordinei, etc. ).

Beneficii oferite:
- Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
- Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: 078949499
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@7spice.md
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

  • Program de lucru 12 ore pe zi
  • Zile lucrătoare LuniMarțiMiercuriJoiVineri
  • Locuri disponibile 5
  • Salariul minim 5000 Lei
  • country-flag Țara de destinație Moldova
  • Cazare Neasigurată de angajator
  • Transport Neasigurat de angajator
  • Alimentație Neasigurată de angajator
  • Durata contractului 12 luni cu posibilitate de prelungire automată a contractului de muncă.

Bonusuri oferite angajatului

  • Asigurare medicală
  • Asigurare socială
  • Bonus la salariu pentru orele lucrate suplimentar programului

Atașează CV (Word, PDF)

Cerințe și despre angajator

  • Cerințe de calificare Personal necalificat
  • Vârsta 18 - 50 ani
  • Gen Bărbați
  • Limba Română, Rusă
  • Pașaport MD
  • Profesie Diverse
  • Acte necesare Buletin de identitate
  • Studii Nu sunt necesare
Șapte Spice SRL

Șapte Spice SRL este un brand tînăr pe piața din Republica Moldova, care în scurt timp a reușit să dezvolte un sortiment vast de produse de brutărie și patiserie.

Toate ofertele angajatorului