Comandă consultație gratis

Recruiter (Inox Plus)

Responsabilitățile postului:
- identificarea și recrutarea candidaților;
- identificarea candidaților potențiali;
- selectarea candidaților potențiali.

Diagnosticarea candidaților:
- efectuarea diagnosticării;
- oferirea feedback-ului candidaților.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare;
- experiența practică în domeniul recrutării (de cel puțin 1 an);
- vorbire corectă;
- capacitatea de exprimare a gîndurilor într-o formă clară, structurată și accesibilă, atît oral, cît și în scris;
- capacitatea de a stabili contactul, a-l menține și a-l încheia;
- abilități de organizare și planificare (capacitatea de organizare și coordonare a activității, stabilire a priorităților prin repartizarea și folosirea adecvată a resurselor necesare);
- cunoștințe și experiența practică de operare MS Office.

Calități personale:
- interesul pentru dezvoltare în domeniul recrutării;
- rezistență la stres (generat de presiunea timpului, situații de incertitudine, conflicte);
- conștiinciozitate;
- atenție la detalii;
- aspect fizic pl

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de muncă: Luni – Vineri de la 8:30 pînă la 18:00, Sîmbătă de la 8:30 pînă la 13.00:
- pachet social;
- achitarea convorbirilor telefonice mobile.

E-mail: resurseumane.inox2014@mail.ru

  • Program de lucru 10 ore pe zi
  • Zile lucrătoare LuniMarțiMiercuriJoiVineriSâmbătă
  • Locuri disponibile 1
  • Salariul minim 50 Euro
  • country-flag Țara de destinație Moldova
  • Cazare Neasigurată de angajator
  • Transport Neasigurat de angajator
  • Alimentație Neasigurată de angajator
  • Durata contractului 24 luni

Bonusuri oferite angajatului

  • Asigurare medicală
  • Asigurare socială

Atașează CV (Word, PDF)

Cerințe și despre angajator

  • Cerințe de calificare Personal calificat
  • Vârsta 22 - 50 ani
  • Gen Femei
  • Limba Română
  • Pașaport MD
  • Profesie HR, Cadre
  • Acte necesare Buletin de identitate
  • Studii Nu sunt necesare
INOXPLUS SRL

Compania INOXPLUS SRL activează pe piața Republicii Moldova din 2011 și se dezvoltă într-un ritm rapid, oferind produse din INOX(oțel inoxidabil) de calitate la un preț accesibil. Activitatea companiei se divizează în 3 ramuri mari: • Produse finite • Producere • Servicii INOXPLUS realizează INOX angro și cu amănuntul. Livrarea directă de la producători oferă o gamă largă de produse de o calitate excepțională. Toate produsele sunt importate din Italia, Grecia, Germania, Cehia, Polonia, Turcia sau țările Asiatice și sunt fabricate conform standardelor Europene.

Toate ofertele angajatorului